O firmie

DANE FIRMY Logo Kolorysta

ARS COLOR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Gaik 29   

31-338  Kraków 

NIP: 684-266-41-98

 

 
 
 

Firma Kolorysta zajmuje się dostarczaniem Koszyk zakupowy - Kolorystaproduktów i narzędzi lakierniczych do serwisów i warsztatów lakierniczych oraz dla klientów indywidualnych  sprzedając je poprzez internet.

 
 

Dlaczego zakupy w KOLORYSTA.PL ?

  • duża dostępność materiałów lakierniczych
  • expresowe dostarczanie towarów
  • obsługa systemów mieszalniczych
  • dobór lakierów samochodowych
  • oferta wiodących producentów materiałów lakierniczych
  • bogata informacja techniczna o produktach
  • indywidualne traktowanie klienta
  • atrakcyjne ceny oraz rabaty dla stałych klientów
 

 

Dokonujesz zakupów w firmie Polskiej, z gwarancją przestrzegania wszystkich przepisów prawa oraz przywilejów konsumenta w internecie.

Sklep posiada czytelny regulamin określający zasady obejmujące sprzedaż sklepu internetowego. Obejmuje również system informacyjny wspomagający przemyślane i zadowalające zakupy.

 
 
Dostarczanie towaru do klienta
 

 

Sklep Internetowy Kolorysta umożliwia Ci zakupy na różne sposoby:

√   z możliwością odbioru w Krakowie w dwóch punktach odbioru osobistego

   Miejsca punktu odbioru znajdziesz na stronie: ODBIORY

√   wysyłki w dowolnej miejsce w Polsce po przedpłacie lub z płaceniem przy odbiorze w miejscu wskazanym przez klienta

√   wysyłki do innego kraju Europy z zastosowaniem stawki 0% dla płatników VAT firm zarejestrowanych w UE z czynnym numerem podatkowym

√   poprzez realizacje zapisów w umowach dystrybucyjnych w trybie indywidualnym

 

Sklep posiada zasady bezpieczeństwa określone na stronie BEZPIECZEŃSTWO ZAKUPÓW

 

Zależy nam abyś dokonywał przemyślanych zakupów, z których będziesz zadowolony dlatego udostępniliśmy FORMULARZ KONTAKTOWY oraz numer telefonu pod którymożna dzwonić aby doprecyzować informacje dotyczące zakupów.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla nowych klientów stronę JAK KUPOWAĆ, która jest rozbudowanym poradnikiem zakupowym ułatwiającym nawigację po stronie i korzystanie z dodatkowych funkcji sklepu.

 

STAŁA WSPÓŁPRACA:

Jesteśmy zainteresowani odbiorcami cyklicznymi produktów przez nas oferowanych.

Jeśli jesteś osobą zainteresowaną stałą współpracą z naszym sklepem i chciałbyś doprecyzować warunki zaopatrzenie czy sprzedaży napisz poprzez e-mail lub formularz kontaktowy. Przedstaw swoje potrzeby, wymagania i określ jaką firmę reprezentujesz. Dołożymy wszelkich starań by przedstawić Ci atrakcyjną ofertę handlową dostosowaną do Twoich oczekiwań.

 

DO KOGO KIEROWANA JEST NASZA OFERTA ??

Przedmiotem sprzedaży w sklepie KOLORYSTA.PL są materiały lakiernicze, sprzęt lakierniczy oraz lakiery samochodowe i inne dodatki uzupełniające. Nie trudno się zatem dopatrzeć wspólnego punktu łączącego asortyment

LAKIERNICTWO SAMOCHODOWE

Oferta skierowana jest do klientów branży lakiernictwa samochodowego.

Klientami sklepu są zatem głównie serwisy lakiernicze, warsztaty lakiernicze, mieszalnie lakierów samochodowych, sklep i hurtownie lakiernicze oraz odbiorcy indywidualni czyli amatorscy i profesjonalni lakiernicy.

Ze względu na uniwersalność wielu produktów polerskich oraz materiałów ściernych oferta sklepu może zaciekawić również inne działy lakiernictwa związanego z produkcją, przemysłem meblarskim, a także okrętowym.

Nie gwarantujemy jednak, że będziemy w stanie dostarczyć produkty z zakresu tych dziedzin w sposób kompleksowy w jaki staramy się zaopatrywać lakiernictwo samochodowe. Na każde zapytanie ofertowe jednak na pewno odpowiemy jeśli nie ofertą to namiarem na jednego  z naszych partnerów handlowych.

ETYKA SPRZEDAŻY

Ponieważ zaopatrujemy zarówno klientów końcowych jak i sklepy i hurtownie staramy się kierować rozwagą podczas przedstawiania oferty handlowej. Przestrzegamy zasad etyki podczas sprzedaży dlatego odpowiadamy jedynie na zapytania ofertowe składane przez podmioty nie ukrywające swojej tożsamości poprzez wysyłanie anonimowych zapytań.

 

Przedstawiamy oferty cenowe różnicowane ilością zakupowanego towaru starając się nie dewaluować wartości produktów i obniżać jakości obsługi  i stabilności rynku lakierniczego. Podczas sprzedaży dokładamy pełni starań aby klient wiedział co otrzyma decydując się na zakupy. Umożliwiamy klientom opiniowanie wszystkich produktów w sklepie w celu przepływu informacji o jakości i przydatności naszego asortymentu. Do opiniowania zachęcamy również Ciebie.

 

JAKIE MARKI ZNAJDZIESZ W SKLEPIE ?

Zestawienie produktów lakierniczych względem reprezentowanych marek oraz linii technologicznych znajdziesz w kategorii Materiały wg firm .

W sklepie znajdują się oferty produktów od uznanych producentów:

3M , NORTON , COLAD , TEROSON , FARECLA , SIKA , NOVOL , MOTIP , FESTOOL , BOLL , INDASA , LOCTITE ,

UPOL , GENERAL, KOVAX.

 
Menu Szukaj więcej więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl