Producenci

Gaik 29a

31-338 Kraków

NIP: 684-204-44-61

 

502-332-130

kolorysta.pl@gmail.com

KONTAKT Z NAMI

Cenniki do pobrania

   INFOLINIA

 

502-332-130

kolorysta.pl@gmail.com

BESTSELLERY - MATERIAŁY LAKIERNICZE

BESTSELLERY - MATERIAŁY LAKIERNICZE

Co się najlepiej z materiałów lakierniczych sprzedaje w Krakowie, Warszawie czy Poznaniu albo Łodzi ?

Pewnie nieraz się zastanawiałeś. Wśród materiałów polerskich wciąż dominują fani zielonego korka.

POLEROWANIE

Pasta 3M - 50417 - zielony korek to wciąż najbardziej uniwersalna i skuteczna pasta polerska na rynku.

Ludzie marudzą że pasty i gąbki polerskie 3M drożeją ale wciąż materiały polerskie 3M są doskonałym narzędziem do polerowania różnych powłok lakierniczych, a cen w rozpatrzeniu na szybkość działania, skuteczność polerowania i wydajność past polerskich, mleczek polerski wypada na prawdę dobrze.

Trochę ludzi odeszło do nowego zielonego korka 3M Extreme, bo produkt jest naprawdę niezły i skuteczny, a efekt polerski co by nie mówić lepszy od 50417 3M, ale pasta jest chyba nieco mniej wydajna to raz, a po drugie o te parę złotóweczek droższa.

Jeśli chodzi o Farecla G3 to chyba jedna zmierzch przychodzi na te towary, formuła się skończyła pasta inna i tylko przy "gietrójce" pozostali najwierniejsi towarzysze.  Wciąż produkt warto mieć ale coraz gorzej się sprzedaje bo to jednak relikt przeszłościi chyba tylko najwierniejsi polerowacze przy niej zostali i to bardziej już amatorzy.

Chcesz być profesjonalistą to raczej polerowanie RUPES -em. Używając Pasty Zephir na polerka DUAL ACtion masz pewność że nie nabawisz się hologramów i minie Cię sporo roboty. Polerowanie pastami polerskimi Rupesa to sama przyjemność a efekt możesz naprawdę dociągnąć na maksa, kwestia tylko czasu i jednak nie oszukujmy się w budżecie też więcej się znaleźć musi.

SZLIFOWANIE

No i co tu powiedzieć 3M z tym całym swoim CUBITRON -em jest numerem jeden i jak umiesz odpowiednio wykorzystać jego potencjał wiesz co wybrać, jednak mało kto to w Polskich warunkach doceni stąd jak dla mnie liderem jest jedna Saint-Gobain i Norton, a o dziwo nie Multi-air a A975 zwykły nasyp ceramiczny bardzo skuteczne / wydajne krążki ścierne o bardzo dobrej cenie.  A jak chcesz budżetowo możesz skorzystać z oferty INDASA - White - biała  linia rzadko zmienia cenę a i po jakości wiesz czego się spodziewać, że nie trzyma do końca gradacji no to już sam oceń czy zawsze jest Ci to potrzebne.

Artykuły

SYSTEM POLERSKI 3M - PERFECT - IT III

Informacje dotyczące materiałów polerskich 3M. Historia powstawania systemu polerskiego oraz instrukcje użytkowe. Pomoc w doborze odpowiedniej pasty i gąbki polerskiej. Film instruktażowy.

PERFECT-IT III - CZYLI PERFEKCYJNY POŁYSK

czytaj całość »

ZAKUPY MATERIAŁÓW LAKIERNICZYCH

Sklep jest w trybie podglądu

Copyright Kolorysta.pl 2014. Wszelkie prawa zastrzeżone
Sklep internetowy Shoper.pl

 

Sklep internetowy Shoper.pl